Dammer Michel Stempher verslaat grootmeester

Michel Stempher


> Lees verder

Gage Wouter betaalt zich uit

Gert Bosker


> Lees verder

Spectaculaire zege dammers MTB Hoogeveen

Zainal Palmans


> Lees verder

6 ouders geslaagd voor damcursus

Zainal Palmans


> Lees verder

Palmares

Palmares Jeugdclub vanaf 2012

2017

Lisa Scholtens - Nederlands kampioen pupillen meisjes
Renco Oostindjer - Tweede NK pupillen algemeen
Nick Waterink - Derde NK Junioren algemeen
Morris Everts - Derde NK sneldammen welpen
Nick Waterink - Tweede EK sneldammen junioren
Siebe Kortleven - Derde NK Benjamins
Team Hoogeveen - Tweede NK sneldammen jeugdteams (N. Waterink, W. Sosef, M. Jonkman en R. Kreeft)
Schooldamteam De Krullevaar - Derde NK gr. 7/8


2016

Nicole de Vries - Nederlands kampioen pupillen meisjes
Roland Kreeft - Tweede NK welpen Algemeen
Nick Waterink - Derde NK Sneldammen junioren
Roland Kreeft - Nederlands kampioen sneldammen welpen
Wilmer Oostindjer - Tweede NK sneldammen welpen
Team Hoogeveen - Tweede NK sneldammen jeugdteams (N. Waterink, V. Houtjes, N. de Vries en W. Sosef)
Schooldamteam De Krullevaar - Derde NK gr. 7/8


2015

Nicole de Vries - Europees sneldamkampioen
Schooldamteam De Krullevaar - Nederlands Kampioen t/m 6
Schooldamteam Joh. Calvijn - Tweede NK gr. 7-8
Team Hoogeveen - NK Jeugdteams Sneldammen (R. Hakvoort, N. Waterink, N. de Vries en W. Sosef)
Suzanne Staal - Nederlands Kampioen Pupillen Meisjes
Lisa Scholtens - Nederlands Kampioen Welpen Meisjes
Renco Oostindjer - Nederlands Kampioen Welpen Sneldammen
Rick Hakvoort - Nederlands Kampioen Junioren Sneldammen
Roland Kreeft - Tweede NK Welpen Algemeen
Nicole de Vries - Tweede NK Pupillen Meisjes
Nicole de Vries - Tweede NK Pupillen Algemeen


2014

Pupillenteam - Kampioen NK Clubteams (V. Houtjes, S. Staal, N. Vries, de, P. Strijker en L. Schep)
Welpenteam - Kampioen NK Clubteams (R. Oostindjer, W. Sosef, M. Jonkman en S. Schep)
Hoogeveense welpen - Kampioen Jeugddamdag (L. Scholtens, W. Sosef, S. Schep, R. Oostindjer en M. Jonkman)
Lisa Scholtens - Nederlands Kampioen Welpen Meisjes
Wilmer Oostindjer - Nederlands Kampioen Benjamins
Schooldamteam CBS De Morgenster - 2e NK Schooldammen groep 7/8
Schooldamteam  Johannes Calvijn - 3e NK Schooldammen groep 6
Lisa Scholtens - 2e NK Welpen Algemeen
Team Hoogeveen - 2e NK Clubteams (R. Hakvoort, N. Waterink, V. Houtjes & N. Vries, de)
Vincent Houtjes - Nederlands Kampioen Sneldammen Pupillen
Renco Oostindjer - Nederlands Kampioen Sneldammen Welpen
Rick Hakvoort - 2e NK Sneldammen Junioren
Nick Waterink - 3e NK Sneldammen Aspiranten

2013

Isis Waterink - 3e NK Benjamins
Welpenteam: Nicole de Vries, Renco Oostindjer, Stef Schep, Leon Wassen en Isis Waterink - 2e NK jeugdclubteams

2012

Nick Waterink - Nederlands Kampioen Pupillen
Nick Waterink - 3e WK Pupillen